ATATÜRK ve Anti-ATATÜRK

Sanırım batmaz denilen Titanic batıyor, yıkılmaz denilen Türk kaleleri un ufak ediliyor.

Siyonizm iktidardan muhalefete sokaktaki adamdan son rütbeli paşaya kadar herkesi satın aldı. Tüm kurumlar çöktü.

Çöküşü Ancak Tanrı durdurabilir. O ise! ”Kendini düzeltmeyen kavmin..’’ diyerek sapkınlığın artacağını zaten baştan bildirmişti.

İstiklal savaşının, Çanakkale savaşının eşşiz Türk kahramalığının ödentisi negatifi olan; eşşiz TÜRK BOZGUNUNU SEYREDİYORUZ…

Sonsuzda bir ihtimalle gerçekleşecek ve hayretler içerisinde bırakan vatan hainlikleri seri olarak gerçekleşmeye devam etmektedir.

Bu millet NEGATİF bir Atatürk’ün yani Anti-Atatürk’ün Türk ordularına ve milletine Başkomutanlık yapabildiğini gördü mü? Bu ŞEYTANIN cennette meleklere hocalık yapabileceğini anlamaya eşdeğer…

Müslüman Türk milleti yıkılmaz bir inançla, günümüzdeki ALLAH’a inanan fakat güvenemeyen Azazili kendine lider, hoca, yol gösterici edindi.

ANTİ-ATATÜRK ile AZAZİLİN hikayeleri birbirbirine ne çok benziyor!

Azazil, dünyada küçük bir şeytan iken cennete alınıp cennetin hazinelerinin haznedarı edildi. Meleklere yol gösterici akıl verici, öğretici oldu.

Adem ile Havva, meleklerin hocası Azazilin arkasına düştü; cennetten kovuldu. Dünyadaki Azazilin arkasına da bu millet besmeleyle düştü, dediklerine inandı. Haznedarlığından çıkarttığı kömürünü yaktı, cennetin elması yerine dünyanın MAKARNASINI YEDİ.

Adem cennetten kovuldu, biz ise Anadolu’dan kovulacağız.

O kutlu lider, Allahın şehid ve sevgili kulu tüm mazlum milletlere önder CANIMIZ ATATÜRK’ÜN TAM TERSİNE İŞLER YAPANINA anti-Atatürk diyebiliriz.

ATATÜRK MİLLETİ TOPLAR, anti-Atatürk milleti dağıtır. Atatürk barışçıdır, anti-Atatürk yeryüzüne savaşlar armağan eder. Atatürk vasiyetle sağlığında tüm malını millete bağışlamıştır; anti-Atatürk milletin malını kendi ailesine bağışlamıştır. Atatürk Sevr antlaşmasını yırtmış, anti-Atatürk, Türk’ün yurdunu bölmüş; müstevlilerin siyasi emelleriyle kendi mal varlığını korumak için ortak hareket etmiş, Sevr’i yeniden hortlatmıştır.

Adem cennette Azazilin lafına bakıp elmayı yedi. Bu millet dünyada BÜYÜK USTA imam’ın makarnasını yedi. Adem Cennetten kovuldu, Türk milleti Anadoludan kovulacak.

Yediğimiz Hurmanın hesabı isteniyor Türk Milleti!